web page builder software

BEÁNIA EUBA

24.10.2017 od 20:00
Refinery Gallery

Tradično-netradičné privítanie nových prvákov

ZAČIATOK BEÁNIE

Vedel si, že Beánia je z latinského slova beanus? Už v stredoveku sa organizovali študentské slávnosti, na ktorých prijímali nových študentov ktorí sa dali strastiplnú cestu za vysokoškolským titulom. My v tento tradícií pokračujeme dodnes ale vo vlastnom štýle. Prvé okúsenie študentského života, prvé zoznámenie sa s ostatnými študentmi inak ako na chodbe v univerzite alebo v prednáškovej sále je jedinečné. Tu môžu prváci spoznať rôznych ľudí z univerzity ale aj mimo nej. Starší študenti oslavujú príchod nového semestra, nových príležitostí ale hlavne nových zážitkov. Beánie ekonómov vždy okorenia populárne kapely a skvelí DJ-i, ktorý roztancujú publikum do skorých ranných hodín. Srdečne pozývame aj budúcich študentov, alumni a priateľov zo všetkých ostatných univerzít, ktorí chcú zažiť skutočnú zábavu. 

Kúp si rýchlo svoj lístok kým sa vypredajú!

VÝHODY VIP

VLASTNÝ VCHOD

VLASTNÉ PRIESTORY

VLASTNÝ BAR + DRINKY

ČASTÉ OTÁZKY

Bohužiaľ po zakúpení lístky už nevymieňame. Doporučujeme ti napísať na sociálne siete “predávam lístok na Beániu” a uvidíš, záujemcovia sa ti ozvú.

Áno, zožeň si lístok cez niekoho na ekonomickej univerzite alebo si ho kúp na mieste keď pôjdeš okolo.

Nesmieš si priniesť ostré predmety, voňavky a dáždniky sú prísne zakázané, pri vchode ti ich zabavia. 

Zober si určite väčšiu hotovosť, bohužiaľ sa na akcii nedajú vyberať peniaze z bankomatu a keď už raz vyjdeš z eventu, už sa tam nemôžeš vrátiť.

Všetky stratené predmety ktoré sa po akcii nájdu budú postnuté na facebook udalosti pár dní po skončení eventu. Dávaj si pozor na osobné veci, za ne na akcii neručíme.

Mobirise

BEÁNIA EKONÓV

27.10.2017 to vypukne v Refinery


OFICIÁLNA BEÁNIA EKONÓMOV, na ktorej ako správny študent Ekonomickej univerzity v Bratislave rozhodne nemôžeš chýbať!

Ako už tradične, aj tento rok sa môžeš tešiť na kvalitných interpretov ako sú Majk Spirit, Medial Banana, Billy Barman, DJ EKG či DJ Alex Smith a tiež nášho špeciálneho hosťa Celeste Buckingham.

Dopravu na tohtoročnú beániu nám budú zabezpečovať jedinečné párty autobusy, ktoré budú premávať kyvadlovo medzi všetkými internátmi EU a Refinerry gallery ako pred tak aj po akcií.

ZDIEĽAJ KAMARÁTOM