Web Generator

VYBER SI SVOJ EVENT

  • LÁMAVICA EKONÓMOV
  • BEÁNIA
  • BÁL ŠTUDENTOV
  • KVAPKA KRVI


LÁMAVICA EKONÓMOV
00.00.0000 o 00:00 

Najlepšia a nájznámejšia študentská akcia .....

Ak je niečo, v čom študenti ekonómie skutočne excelujú, tak je to schopnosť zabávať sa na vysokoškolských akciách, ktoré dosahujú štandardne veľmi vysokú úroveň od samotnej organizácie až po jej prevedenie. Už tradične si pre teba pripravil Študentský parlament Ekonomickej univerzity v spoluorganizácií ŠP FHI legendárnu Lámavicu ekonómov pri príležitosti vítania nového semestra. Podujatie predstavuje príležitosť zabaviť sa s priateľmi v znamení skvelej hudby a nekončiacej sa zábavy. O rozprúdenie skvelej atmosféry sa vždy postarajú kvalitní interpreti rôznych žánrov. Každý si skutočne príde na svoje. Lístky zoženieš priamo na univerzite alebo cez Ticketportal.

 

Stále váhaš? Kúp si svoj lístok hneď a príď sa zabaviť.

Bohužiaľ po zakúpení lístky už nevymieňame. Doporučujeme ti napísať na sociálne siete “predávam lístok na Beániu” a uvidíš, záujemcovia sa ti ozvú.

Nie, pominulé roky sa dá dostať iba z bočného vchodu - spod mosta SNP tzv. z Viedenskej cesty. 

Nesmieš si priniesť ostré predmety, voňavky a dáždniky sú prísne zakázané, pri vchode ti ich zabavia.

Poď na Lámavicu kvôli kamarátom a spolužiakom, určite ich tam pár stretneš a kto vie, koho ďalšieho. Vychutnaj si nezabudnuteľnú akciu a atmosféru.

Zober si určite väčšiu hotovosť, bohužiaľ sa na akcii nedajú vyberať peniaze z bankomatu a keď už raz vyjdeš z eventu, už sa tam nemôžeš vrátiť. 

Všetky stratené predmety ktoré sa po akcii nájdu budú postnuté na facebook udalosti pár dní po skončení eventu. Dávaj si pozor na osobné veci, za ne na akcii neručíme. 


BEÁNIA
00.00.0000 o 00:00  

Najlepšia a nájznámejšia študentská akcia .....

Vedel si, že Beánia je z latinského slova beanus? Už v stredoveku sa organizovali študentské slávnosti, na ktorých prijímali nových študentov ktorí sa dali strastiplnú cestu za vysokoškolským titulom. My v tento tradícií pokračujeme dodnes ale vo vlastnom štýle. Prvé okúsenie študentského života, prvé zoznámenie sa s ostatnými študentmi inak ako na chodbe v univerzite alebo v prednáškovej sále je jedinečné. Tu môžu prváci spoznať rôznych ľudí z univerzity ale aj mimo nej. Starší študenti oslavujú príchod nového semestra, nových príležitostí ale hlavne nových zážitkov. Beánie ekonómov vždy okorenia populárne kapely a skvelí DJ-i, ktorý roztancujú publikum do skorých ranných hodín. Srdečne pozývame aj budúcich študentov, alumni a priateľov zo všetkých ostatných univerzít, ktorí chcú zažiť skutočnú zábavu.


Nezmeškaj a príď sa poriadne zabaviť!

Časté otázky

Dostaneš sa tam z vchodu z Viedenskej cesty (vchod pod mostom).

Áno, zožeň si lístok cez niekoho na ekonomickej univerzite alebo si ho kúp na mieste keď pôjdeš okolo.

Bohužiaľ po zakúpení lístky už nevymieňame. Doporučujeme ti napísať na sociálne siete “predávam lístok na Beániu” a uvidíš, záujemcovia sa ti ozvú


BÁL ŠTUDENTOV
00.00.0000 o 00:00

Najprestížnejšia spoločenská udalosť pre študentov, absolventov a priaznivcov Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Properties - www.balstudentov.sk

Bál študentov je najprestížnejšia spoločenská udalosť pre študentov, absolventov a priaznivcov Ekonomickej univerzity v Bratislave. Koná sa každoročne vo februári v jednom z bratislavských hotelov. Svojou prítomnosťou pravidelne poctí Bál študentov aj vedenie Ekonomickej univerzity, samotný rektor, dekani, či prodekani. Dojem z celého večera tvorí skvelé jedlo, zaujímavý program, bohatá tombola a výborná zábava až do rána. Bál študentov pravidelne podporuje množstvo sponzorov. 

Samozrejme, Bál študentov pravidelne navštevujú aj partie kamarátov, spolužiakov, či dokonca celé krúžky.

Áno, pre dievčatá sú to dlhé šaty a pre chlapcov oblek. 

Túto požiadavku stačí napísať do poznámky pri rezervácii lístkov a budete usadení spolu.

Pri stole je väčšinou usadených 10 osôb, na požiadavku vieme po dohode s hotelom zvýšiť kapacitu stolov na 12 osôb. Kapacita stolov sa samozrejme môže líšiť vzhľadom na hotel, v ktorom sa Bál koná.

KNIŽNICA PARLAMENTU

Rád čítaš, nemáš peniaze na knižku ktorú by si si rád prečítal/a?
Využi jedinečný benefit pre študentov z FHI 

KVAPKA KRVI

Aj ekonómovia myslia na druhých, darovaním krvi dokážeš zachrániť život

Kvapka krvi sa počas posledných rokov na našej univerzite stala veľkou tradíciou. Uskutočňuje sa pravidelne raz v zimnom a raz v letnom semestri. Je určená pre všetkých študentov, zamestnancov a priaznivcov Ekonomickej univerzity v Bratislave ktorí chcú pomôcť ľudom darovaním krvi a tým im zachrániť živote. Samozrejme sa jej môžu zúčastniť aj iní darcovia. Cieľom akcie je oslovovanie a rozširovanie základne darcov krvi na Slovensku. 

Kvapka krvi Ekonomickej univerzity sa organizuje raz v akademickom semestri, teda 2. za akademický rok. Neboj sa, nezabije ťa to.

Mal by si jesť racionálnu stravu obsahujúcua dostatok zeleniny a ovocia, jedlá so zníženým obsahom živočíšnych tukov, s dostatkom kvalitných bielkovín (ktoré obsahuje hydina, ryby, mlieko, vajcia a strukoviny).
Áno aj nie. Môžeš sa íst pre Kvapkou spoločensky zabaviť so svojim kamarátmi, spolužiakmi ale nesmieš požiť návykové látky (drogy) a piť alkohol aspoň 24 hodín pred. Aj bez alkoholu sa dá poriadne zabaviť. 

Nemaj strach, ak by sa takýto prípad stal. Bude o teba profesionálne postarané pomocou našich zdravoťákov.

Ihla je len malá včelička, ak sa bojíš ihiel, pozeraj sa niekde inde poprípade sa so zdravotníkom rozprávaj. Strach prekonáš keď chceš pomôcť iným, stojí to za to.

Ak chceš zistiť bližšie informácie, pozri si túto stránku

ČERVENÝ KRÍŽ

388

študentov darovalo krv medzi 2014 - 2017

170

litrov krvi pretieklo za sledované obdobie

450

ml krvi sa v priemere daruje pri odbere

ÚRADNÉ HODINY

Neflákame sa, usilovne pracujeme aby sme zlepšili spoločne s Vami našu fakultu, príď nám povedať svoj názor cez úradné hodiny

OBEDNÁ PRESTÁVKA - 

ČO SA TAM DÁ ROBIŤ?

VYPOŽIČAŤ KALKULAČKU / KNIHU

Chýba ti kalkulačka na predmet, na ktorý ju potrebuješ, príď si ju požičať k nám na parlament A8.09

OHRIAŤ SI SVOJ OBED

Nechce sa ti čakať rad, máme pre teba riešenie, ohrej si svoj obed u nás v office - A8.09   

LEN TAK SI POKECAŤ

Máš problém s určitými vecami na fakulte, mal by si nápad ktorý by si chcel realizovať, radi si ho vypočujeme - A8.09

NÁJDEŠ NÁS AJ NA